Kontaktujte nás

Moja pôrodnica Rimavská Sobota

 • Pôrodný plán

  Pôrodný plán

 • Wifi

  WIFI

 • Ubytovanie rodičov predčasne narodených detí

  Ubytovanie rodičov predčasne narodených detí

 • Baby friendly hospital

  Baby friendly hospital

 • Otec pri pôrode

  Otec pri pôrode

 • 50% zľava na VIP izbe Dôvera

  50% zľava na VIP izbe Dôvera

Služby

nahaldMG1_4820.jpg

Gynekológia

Na gynekologicko-pôrodníckom oddelení poskytujeme zdravotnú starostlivosť pacientkam s gynekologickými ochoreniami v rozsahu ústavnej hospitalizácie alebo jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Realizujeme širokú škálu gynekologických operačných výkonov, hospitalizujeme pacientky s komplikáciami v tehotnosti ako aj pacientky s prítomnými rizikovými faktormi gravidity.

Viac

Pôrodníctvo

V rámci pôrodníctva poskytujeme pacientkam komplexnú predpôrodnú prípravu, odvedenie samotného pôrodu a popôrodnú starostlivosť. Budúce mamičky majú možnosť odkonzultovania a naplánovania podrobných detailov pôrodu a ich zaznamenania v rámci Pôrodného plánu v spolupráci s pôrodníkom alebo pôrodnou asistentkou.

Viac
nahaldMG1_4732.jpg

Neonatológia

Neonatológia je v našej nemocnici súčasťou pediatrického oddelenia, má 2 úseky, úsek fyziologických novorodencov a Jednotku intenzívnej a resuscitačnej starostlivosti.

Viac
nahaldMG1_4601.jpg

Pobyt na oddelení

Našou snahou je, aby ste sa na našom oddelení počas hospitalizácie cítili čo najpríjemnejšie. K dispozícii máme pre Vás izby s vysokým štandardom, s kompletne vybudovaným rooming-in systémom.

Viac
nahaldMG1_4775.jpg

Praktické informácie

Všetko čo potrebujete vedieť o zdravotnej starostlivosti, príprave či návštevách.

Viac

Náš tím špecialistov

 • MUDr. Ondrej Balco

  MUDr. Ondrej Balco

  Pôsobí ako primár  Gynekologicko - pôrodníckeho oddelenia v Rimavskej Sobote od januára 2008. Toho času zastáva funkciu hlavného lekára Svetu Zdravia v odbore gynekológia a pôrodníctvo.

  Viac

 • MUDr. Zuzana Tompošová

  MUDr. Zuzana Tompošová

  Pôsobí na pozícii zástupcu primára gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia v Rimavskej Sobote od r.2000.

  Viac

 • MUDr. Jana Hrablayová

  MUDr. Jana Hrablayová

  Je primárkou pediatrického oddelenia, pod ktoré patrí úsek fyziologických novorodencov a JRSN od roku 2004. V nemocnici na pediatrickom oddelení pracuje od r.1988, kedy ukončila Pediatrickú fakultu UK v Bratislave.

  Viac

 • MUDr. Danka Dragijská

  MUDr. Danka Dragijská

  Pracuje na Detskom oddelení v Rimavskej Soboty od ukončenia LF UPJŠ v Košiciach v r.1986. Od roku 1988 pracuje na úseku neonatológie a súčastne sa venuje ultrasonografickým vyšetreniam novorodencov.

  Viac

 • MUDr. Miloš Tybor

  MUDr. Miloš Tybor

  Pracuje na gynekologicko – pôrodníckom oddelení v Rimavskej Sobote od roku 1998, kedy ukončil štúdium na LF UK v Bratislave a následne získal atestáciu I.a II.stupňa v odbore Gynekológia a pôrodníctvo

  Viac

 • MUDr. Augustín Nagy

  MUDr. Augustín Nagy

  Pracuje na gynekologicko – pôrodníckom oddelení Rimavskej Sobote od roku 1988, kedy ukončil štúdium na JLF UK v Martine a následne získal atestáciu I.a II.stupňa v odbore Gynekológia a pôrodníctvo.

  Viac

 • MUDr. Eva Pálová, PhD.

  MUDr. Eva Pálová, PhD.

  Pracuje na gynekologicko – pôrodníckom oddelení od roku 2014. Po ukončení lekárskej fakulty Karlovej Univerzity v odbore všeobecné lekárstvo nastúpila pracovať na I. gynekologicko – pôrodnícku kliniku LFUK a UN v Bratislave.

  Viac

 • MUDr. Bohuš Verdík

  MUDr. Bohuš Verdík

  pracuje na gynekologicko – pôrodníckom oddelení v Rimavskej Sobote od roku 1994. Ukončil štúdium na JLF UK v Martine v roku 1993 a následne získal atestáciu I. a II.stupňa v odbore Gynekológia a pôrodníctvo.

 • MUDr. Mária Raffáčová

  MUDr. Mária Raffáčová

  Pracuje na gynekologicko - pôrodníckom oddelení v Rimavskej Sobote od roku 2015. Ukončila štúdium na UPJŠ v Košiciach v r. 2010,  je v príprave na atestačnú skúšku z gynekológie a pôrodníctva.

  Viac

 • MUDr. Vladimír Knapp

  MUDr. Vladimír Knapp

  pracuje na gynekologicko - pôrodníckom oddelení v Rimavskej Sobote od roku 2006. Ukončil štúdium na JLF UK v Martine v r. 1986 a následne získal atestáciu I.a II.stupňa v odbore Gynekológia a pôrodníctvo.

  Viac

 • Mgr. Alena Juricová

  Mgr. Alena Juricová

  Pracuje ako vedúca sestra na pediatrickom oddelení. Do nemocnice na detské oddelenie nastúpila v r. 1982, kde získala prax aj na novorodeneckom, nedonoseneckom oddelení aj v ambulantnej sfére. Má ukončené špecializačné štúdium v Bratislave v odbore pediatria.

 • Bc. Adriana Kováčová

  Bc. Adriana Kováčová

  Je vedúca pôrodná asistentka, na gynekologicko – pôrodníckom oddelení pracuje od r. 1987. Koordinuje činnosť pôrodných asistentiek a pomocného personálu. Má ukončené vysokoškolské  vzdelanie I. stupňa v odbore pôrodná asistencia.

 • Edita Báboľová

  Edita Báboľová

  Je neonatologická sestra, manažérka dennej zmeny pre JRSN úsek a úsek fyziologických novorodencov. V nemocnici pracuje od r.1978, kde nastúpila na detské oddelenie a neskôr prešla pracovať na  nedonosenecké oddelenie.  Má ukončené špecializačné štúdium v Bratislave v intenzívnej starostlivosti o novorodencov.

 • Erika Demkovičová

  Erika Demkovičová

  Pracuje na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Rimavskej Sobote ako manažérka dennej zmeny. Je diplomovaná pôrodná asistentka so špecializáciou a certifikovaná lektorka psychofyzickej prípravy na pôrod. Na gynekologicko-pôrodníckom oddelení v Rimavskej Sobote pracuje ako pôrodná asistentka od r. 1988.

Vyjadrenia našich pacientok • Lucia Polčániová

   Pre pôrodnicu v Rimavskej Sobote som sa rozhodla kvôli veľkej dôvere voči lekárom a taktiež kvôli tomu, že na oddelení šestonedelia môžeme byť so svojim bábätkom nepretržite spolu.

  Lucia Polčániová
  Tisovec, 27 rokov

 • Katarína Kotmanová-Vetráková

   V pôrodnici v Rimavskej Sobote by som odporúčala rodiť každej budúcej mamičke, lebo je tu ozaj milý personál, starali sa o mňa ukážkovo pred pôrodom  a aj po pôrode nebol žiaden problém. Ukazovali mi ako kojiť, prebaľovať, masírovať bábätko. Na izbe je tiež veľmi dobré vybavenie. Bola som spokojná.

  Katarína Kotmanová-Vetráková
  Rimavská Sobota, 36 rokov

 • Miroslava Hambálková

   Žijeme v Bratislave, ale do Rimavskej Soboty som prišla rodiť na základe výborných referencií. Vytvorili nám tu skvelé podmienky a priam rodinnú atmosféru. Bol to pre mňa nádherný zážitok. Otecko bol tiež pri pôrode. Viem si predstaviť mať čoskoro aj druhé dieťa. Túto pôrodnicu budem určite ďalej odporúčať.

  Miroslava Hambálková
  Bratislava, 32 rokov

 • Katarína Molnárová

   Porodila som predčasne koncom 30. týždňa. Synček bol okamžite uložený do inkubátora, keďže ešte nemal dobre vyvinuté pľúca. Ale pôrodnica mi vytvorila úžasné podmienky, mohla som tu byť s nim stále. V nemocnici sme už šiesty týždeň a som tu s nim hospitalizovaná celý čas zadarmo. Som veľmi spokojná s celkovou starostlivosťou.  

  Katarína Molnárová
  Kráľ, 28 rokov

Dohodnite si stretnutie

+421 905 355 759

Naplánujte si u nás pôrod do najmenších detailov.

Captcha obrázok

Novinky

Predčasný pôrod
25. august 2016
Endometrióza
25. august 2016
 

Kontakt

Nemocnica Svet zdravia Rimavská Sobota

Svet zdravia, a. s.

Všeobecná nemocnica Rimavská Sobota
Šrobárova 1, 979 12 Rimavská Sobota   


 • Gynekologicko – pôrodnícke oddelenie sa nachádza v pavilóne A, na 1. a 2. poschodí.
 • Úsek fyziologických novorodencov sa nachádza v pavilóne A na 2.poschodí.
 • Jednotka intenzívnej a resuscitačnej starostlivosti o novorodencov sa nachádza v pavilóne A na 3.poschodí.


E-mailová adresa: porodnyplan.rs@svetzdravia.com

Tel: +421 905 355 759


Primár GPO
+421 47 56 12 526
Vedúca sestra GPO
+421 47 56 12 513
Vyšetrovňa - gynekológia
+421 47 56 12 529
Primárka pediatrického oddelenia
+421 47 56 12 563
Vedúca sestra pediatrického oddelenia
+421 47 56 12 558
Úsek fyziologických novorodencov
+421 47 56 12 521
Úsek patologických novorodencov
+421 47 56 12 508


Návštevné hodiny

Pondelok 13:00 - 16:00
Utorok 13:00 - 16:00
Streda 13:00 - 16:00
Štvrtok 13:00 - 16:00
Piatok 13:00 - 16:00
Sobota 13:00 - 16:00
Nedeľa 13:00 - 16:00
© 2017 Svet zdravia, a.s. - všetky práva vyhradené